Gira "Quina nit"
 

 

1990

17 de febrer
Ripoll - Stínger

 

30 de maig
Vic - exclusiu pels seguidors

 

1 de juny
Llagostera

 

3 de juny
Montcada i Reixac

 

9 de juny
Manresa

 

10 de juny
Ripoll

 

16 de juny
Vic - Antiga Campsa

 

30 de juny
Granollers

 

13 de juliol
Vic - Plaça Osona

 

28 de juliol
Vallbona d’Anoia

 

3 d'agost
Sant Esteve de Palautordera

 

4 d'agost
Palafrugell

 

14 d'agost
Cardedeu

 

16 d'agost
Hostalets de Balenyà

 

18 d'agost
Santa Coloma de Queralt

 

25 d'agost
Igualada

 

31 d'agost
Sant Vicenç de Torelló

 

7 de setembre
Viladrau

 

8 de setembre
Sant Sadurní d'Anoia

 

9 de setembre
La Gleva

 

10 de setembre
Tàrrega

 

21 de setembre
Caldes de Malavella

 

22 de setembre
Campdevànol

 

22 d'octubre
Vic

 

9 de novembre
Arenys de Munt

 

10 de novembre
Lloret de Mar

 

17 de novembre
Barcelona - "
Tot el Rock al Born”

 

24 de novembre
Cardedeu

 

30 de novembre
Barcelona - Pistes Universitàries

 

1 de desembre
Les Preses

 

9 de desembre
Vic - Roc 34

 

15 de desembre
Calella

 

21 de desembre
Igualada

 

23 de desembre
Torredembarra

 

1991

4 de gener 
Maçanet de la Selva

 

12 de gener
El Perelló

 

19 de gener
Sant Vicenç dels Horts

 

21 de gener
Barcelona - Teatre Poliorama - desè aniversari de la mort de l’escriptor Josep Pla

 

25 de gener
Santa Maria de Palautordera

 

1 de febrer
Madrid - Sala Universal Club

 

8 de febrer
Lleida

 

9 de febrer
Vilafranca del Penedès

 

15 de febrer
Barcelona - Zeleste

 

23 de febrer
Palamós

 

2 de març
Solsona

 

9 de març
Santa Perpètua de Mogoda

 

15 de març
Manresa

 

16 de març
Ripoll

 

22 de març
Torelló

 

23 de març
Moià

 

30 de març
L'Espluga de Francolí

 

31 de març
Artesa de Segre

 

1 d’abril
Banyoles

 

6 d’abril
Moja

 

13 d’abril
Sant Joan les Fonts

 

19 d’abril
Riudarenes

 

20 d’abril
Cerdanyola del Vallès

 

23 d’abril
Barcelona - Otto Zutz

 

25 d’abril
Les Borges Blanques

 

26 d’abril
Igualada

 

27 d’abril
Sant Fost de Campsentelles

 

30 d’abril
Igualada - Bruc’s Bananas

 

3 de maig
Lloret de Mar

 

4 de maig
Sant Pere de Ribes

 

10 de maig
Cambrils

 

11 de maig
Linyola

 

16 de maig
Vilablareix

 

17 de maig
Mollerussa

 

18 de maig
Palma de Mallorca

 

19 de maig
Berga

 

20 de maig
Mataró

 

23 de maig
Sant Feliu de Llobregat

 

24 de maig
Arbúcies

 

24 de maig
Granollers

 

25 de maig
Sant Feliu de Pallerols

 

28 de maig
Barcelona - Zeleste

 

29 de maig
Cornellà de Llobregat

 

31 de maig
Vilafranca del Penedès - Zouitroup

 

1 de juny
Valls

 

8 de juny
Besalú

 

14 de juny
Barcelona - Palau Sant Jordi - junt amb Sopa de cabra, Sangtraït i Els Pets.

 

15 de juny
Olost

 

16 de juny
“Vic contra la violència” - en pro dels damnificats per l’atemptat contra la caserna de la Guàrdia Civil de Vic

 

21 de juny
Concert a Pineda de Mar

 

22 de juny
Rock and Reus

 

28 de juny
Terrassa

 

29 de juny
Encamp

 

5 de juliol
La Pineda-Vilaseca

 

6 de juliol
Sarral

 

12 de juliol
Sant Antoni de Vilamajor

 

13 de juliol
Santa Susanna

 

18 de juliol
Llançà

 

19 de juliol
Móra d’Ebre

 

20 de juliol
Vallfogona de Balaguer

 

27 de juliol
Tona

 

28 de juliol
Mataró

 

30 de juliol
Manresa

 

1 d’agost
Sant Esteve Sesrovires

 

2 d’agost
Maçanes

 

3 d’agost
Creixell de mar

 

10 d’agost
Cubelles - concert número 100 - Los Catalanes (teloners)

 

14 d’agost
Capellades

 

15 d’agost
Tossa

 

16 d’agost
Gironella

 

18 d’agost
Seva

 

19 d’agost
Cardedeu

 

22 d’agost
Tordera

 

23 d’agost
Juneda

 

24 d’agost
La Cava (Deltebre)

 

29 d’agost
Sant Hilari Sacalm

 

30 d’agost
Sant Andreu de la Barca

 

31 d’agost
L'Escala

 

1 de setembre
Vilafranca del Penedès

 

5 de setembre
Tortosa

 

6 de setembre
Sils

 

9 de setembre
Cadaqués

 

10 de setembre
Bellpuig d'Urgell

 

11 de setembre
Canet de Mar

 

12 de setembre
Sant Feliu de Codines

 

13 de setembre
Les Franqueses del Vallès

 

14 de setembre
Sant Boi de Llobregat

 

18 de setembre
Tarragona

 

20 de setembre
Sant Pere de Torelló

 

21 de setembre
Olesa de Montserrat

 

22 de setembre
Esplugues de Llobregat

 

23 de setembre
Barcelona - Sot del Migdia - Festes de la Mercè

 

27 de setembre
Tivenys

 

28 de setembre
Bell-lloc d'Urgell

 

4 d’octubre
Tremp - sala Xino-Xano

 

11 d’octubre
Vic

 

12 d’octubre
Platja d’Aro

 

13 d’octubre
Caldes de Montbui

 

19 d’octubre
Lleida - Wonderful

 

    

 

Aquest espai web utiliza cookies pròpies i de tercers per tal de millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisis de la seva navegació. Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí.

Accepto